Podaliśmy do wiadomości raport półroczny za rok obrotowy 2018/2019. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszej spółki.
Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Suwary S.A. zwołane na dzień 8 marca 2017 roku godz. 13:00 w Pabianicach w siedzibie Spółki przy ul. Piotra Skargi 45/47
Suwary S.A. informuje, iż w dniu 24.09.2019 została podjęta uchwała o przyjęciu planu połączenia o następującej treści:
PLAN POŁĄCZENIA
SUWARY Spółka Akcyjna z siedzibą w Pabianicach (KRS: 0000200472 ) z SUWARY DEVELOPMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pabianicach ( krs nr 0000363298 )
I. SUWARY Spółka Akcyjna z siedzibą w Pabianicach jest jedynym wspólnikiem SUWARY DEVELOPMENT Spółka z o.o. z siedzibą w Pabianicach i posiada 100% kapitału zakładowego Spółki.
II. Łączeniu podlegają:
1. Spółką przejmująca jest SUWARY Spółka Akcyjna z siedzibą w Pabianicach adres: ul. Piotra Skargi 45/47, 95-200 Pabianice, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000200472,
2. Spółką przejmowaną jest SUWARY DEVELOPMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pabianicach, adres: ul. Piotra Skargi 45/47, 95-200 Pabianice, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000363298,
III. Tryb połączenia:
Połączenie nastąpi w trybie art. 492 §1 ust. 1 ksh. tj. łączenie przez przejęcie, przez przeniesienie całego majątku SUWARY Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na SUWARY Spółka Akcyjna z siedzibą w Pabianicach.
Połączenie następuje bez podwyższania kapitału zakładowego spółki przejmującej, jako jedynego wspólnika spółki przejmowanej.
2019-09-24